Grosbet Giriş


Türkiye üzerinde yasal etkenlerden dolayı erişim engellemelerini sıklıkla görmekteyiz. Sadece Grosbet firması için değil, Türkiye’de hizmeti olan her bir illegal sitenin alan adı engellenmektedir. En son yapılan erişim engelleri de sitenin yeni adres bağlantısı almasına neden olmuştur. Bundan kaynaklı olarakta yeni alınan bu adres bağlantısı üzerinden kullanıcıların Grosbet giriş yapmaları gerekiyor. Erişim engellemeleri bağlantı adresine olan ve kullanıcıların firmaya erişimlerinin önüne geçen bir yaptırımdır. Yaptırımın ortadan kalkmansın yolu ise BTK’nın uyguladığı erişim engelinden sonra sitenin güncel bir adres almasıdır. Kullanıcılarda yeni alınan adres ile girişlerini yaparak, ana sayfa ekranına ulaşabilirler.

Grosbet Erişim Engeli Sitenin Hizmetlerini Olumsuz Etkiler mi?

BTK tarafından uygulanan erişim engellerinin Grosbet firmasına doğrudan zararı yoktur. Sadece ülkemiz üzerinde kullanılan uzantının engellenmesi ve kullanıcıların da o uzantı ile giriş yapmalarını engeller. Bunun dışında üyelik hesapları, sitenin genel hizmetleri, altyapısı ya da işleyişi noktasında zarar gören bir durum olmadığı bilinmelidir. Normal olarak tüm sunulan hizmetler, yeni alınan bağlantı adresi ile de sürdürülür. Önemli olan güncel alan adının girilmesidir. Böylece engelli olan bağlantı ile uğraşmadan firmaya erişimlerinizi sağlayabilirsiniz.

Grosbet giriş işlemlerinizi yaparken her zaman eski adreslerden ya da taklit bağlantılardan da uzak durmalısınız. Yeni bir adres alınıyor ise sitenin ismi tam ve doğru olarak yazılır. Sadece yanına eklenen rakamlar üzerinde güncelleme söz konusudur. Böylece BTK tarafından bir engelleme hali olduktan sonra rakamlar değişerek yeni alan adı oluşturulur. Engelli olan bağlantıyı girerseniz BTK’nın sayfası, eğer güncel adresi girerseniz Grosbet sayfasına ulaşırsınız. Türkiye üzerindeki siteye giriş yapmak isteyen tüm kullanıcılar için aynı durumun geçerli olduğunu da söylemek mümkündür. Korkulması gereken bir durumda yoktur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mariobet hepsibahis